OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Zarząd Budynków Komunalnych organizuje 11 lutego 2022 r. kolejny przeterg na najem lokali użytkowych.

Pobierz PDF

ZUS: uwaga na oszustów

Dostajemy sygnały od klientów, że oszuści podszywają się pod numer infolinii ZUS. Podkreślamy, że nasi konsultanci nie dzwonią do klientów w sprawie zmiany numerów telefonów do konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, czy też zmiany numerów telefonów używanych w komunikacji z bankami.

Informacja o pożyczce płynnościowej

Pożyczka płynnościowa z funduszy unijnych:
OPROCENTOWANIE 0%

Komunikat w sprawie opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu

Informacja w sprawie naliczania opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu w okresie zamknięcia Urzędu Miasta Krakowa

ZUS: można już wnioskować o wsparcie z tarczy antykryzysowej

ZUS: można już wnioskować o wsparcie z tarczy antykryzysowej

Przedsiębiorcy z określonych branż otrzymali prawo do zwolnienia ze składki za grudzień 2021 r. i szóstego świadczenia postojowego. Od dziś, 17 stycznia, na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS mogą składać wnioski o to wsparcie.

Mały ZUS plus

Mały ZUS plus

Przedsiębiorcy, którzy chcą w tym roku zacząć korzystać z "Małego ZUS Plus", powinni zgłosić się w ZUS do 31 stycznia. Ci, którzy korzystali z ulgi w 2021 r. i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Aukcja na najem lokali użytkowych 31 stycznia 2022

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona w dniu 31 stycznia 2022 r.
Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej tut. jednostki pod adresem:

https://www.google.com/url?q=http://www.zbk-krakow.pl/&source=gmail&ust=1641977740652000&usg=AOvVaw0PUhTC8OzWh3r8Hy_rRY00">http://www.zbk-krakow.pl/>
W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54, 12 291-28-75.

Wypalenie zawodowe. Jak przeciwdziałać, rozpoznawać i pomagać

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner, portal branżowy HRPolska.pl oraz Konfederacja Lewiatan zapraszają serdecznie do udziału w konferencji HRLab – „Wypalenie zawodowe. Jak przeciwdziałać, rozpoznawać i pomagać”, która odbędzie się online 13 stycznia 2022 o godzinie 10:00.

Unijne wsparcie dla przedsiębiorców w okresowych trudnościach

Unijne wsparcie dla przedsiębiorców w okresowych trudnościach

Przesyłam informację o wsparciu szkoleniowym, doradczym i mentoringowym dla MSP. Maksymalna wysokość wsparcia to 18 500 zł netto, które można przeznaczyć na wybrane przez siebie usługi rozwojowe: szkolenia, doradztwo lub mentoring. Dodatkowo pokrywany jest koszt przeprowadzenia diagnozy kondycji przedsiębiorstwa.
Więcej informacji: https://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/unijne-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-w-okresowych-trudnosciach
Z wyrazami szacunku
Paweł Majka
WYDZIAŁ DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJI
Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

ZUS informuje: Zmiany w chorobowym

ZUS informuje: Zmiany w chorobowym

Od nowego roku zmieniły się niektóre zasady dotyczące zasiłku chorobowego. Teraz, bez względu na rodzaj choroby, sumują się wszystkie zwolnienia lekarskie, jeśli nie ma między nimi przerwy, która przekracza 60 dni.