Zmiany w nawykach żywieniowych Polaków w czasie izolacji - Prośba o opinię

W związku z realizacją przez Wojewódzki Urząd Pracy badania pn. "ZAPOTRZEBOWANIE NA ZAWODY ORAZ KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE NA LOKALNYCH RYNKACH PRACY - EDYCJA 2019" prosimy o wzięcie udziału w badaniu w formie ankiety online. Jest to cykliczny projekt, a ostatnia edycja miała miejsce w 2017 roku. Wyniki ówczesnego badania dostępne są na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.


Obecnie prowadzona jest kolejna edycja projektu. W związku z tym prosimy Państwa o wyrażenie opinii w tematyce badania. Udzielone odpowiedzi są całkowicie anonimowe a wyniki będą publikowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień (tożsamo do edycji 2017). Udział w ankiecie nie zajmie więcej niż 5 minut. Do udziału w badaniu zapraszamy wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą oraz jednostki administracji publicznej. List polecający przedstawiający dokładne cele badania dostępny jest we wstępie ankiety.
Aby wypełnić ankietę należy przejść tu lub bezpśrednio na adres

panelbadawczy.pl/wup
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w badaniu
Zespół badawczy MRW
Projekt realizowany jest przez firmę Market Research World z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Mastalerza 26/13 na zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.