KRAKOWSKI SŁOIK PODZIEL SIĘ Z SENIOREM

KRAKOWSKI SŁOIK PODZIEL SIĘ Z SENIOREM

Andrzej Koc, szef Sekcji Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Polskie Sklepy, właściciel sieci sklepów Kocyk od tygodnia wspomaga starsze osoby w przygotowaniu zakupów. Oto szczegóły akcji:

 

Z radością informujemy, że przystępujemy do akcji KRAKOWSKI SŁOIK PODZIEL SIĘ Z SENIOREM!

W trosce o starsze osoby chcemy usprawnić dla nich dokonywanie zakupów w naszej sieci. Proponujemy Państwu składanie w ich imieniu zamówień na dwa sposoby:
1. Telefonicznie pod nr +48 517 485 306
2. Mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia przyjmujemy w godzinach 9:00-14:00. Po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o dostępności towarów w danym sklepie naszej sieci oraz o kwocie końcowej zamówienia.
Po otrzymaniu akceptacji od Państwa nasi pracownicy przygotują na następny dzień gotowe zakupy do odebrania we wskazanym przez Państwa sklepie.
Przychodząc do sklepu proszę poinformować pracownika, że dokonali Państwo zamówienia. Nasz pracownik poprosi Państwa do kasy w celu uregulowania płatności i przekaże gotowe zakupy.

Sklepy KOCYK uczestniczące w akcji KRAKOWSKI SŁOIK, PODZIEL SIĘ Z SENIOREM:
- Zwierzyniecka 29,
- Królowej Jadwigi 238,
- Miodowa 13,
- Morawskiego 5,
- Karmelicka 42,
- Szpitalna 38,
- Wielopole 18,
- Grodzka 20.

O wszelkiego rodzaju zmianach/usprawnieniach w organizacji będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszego Facebooka

Więcej informacji o akcji:
KRAKOWSKI SŁOIK PODZIEL SIĘ Z SENIOREM!
Znajdziecie Państwo pod linkiem https://www.facebook.com/events/249040339451761/

Pozdrawiamy, Delikatesy Kocyk