Gastronomia wczasie pandemii

Gastronomia wczasie pandemii

We wtorek 23 marca o godz. 18.00 w Muzeum Krakowa odbędzie się debat Kraków miasto biesiadnie upadłe? poświęcona kondycji lokalnej gastronomii w czasie pandemii. Będzie można ją oglądać na Facebooku:
www.facebook.com/PalacKrzysztofory.


Nie wyobrażamy sobie tej rozmowy bez Państwa udziału. To Wy, swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniliście się do rozwoju krakowskiej gastronomii. I to Wy najboleśniej odczuwacie konsekwencje pandemii. Wasze praktyczne doświadczenia są dla nas bezcenne.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia debaty. Nie tylko poprzez jej obejrzenie, lecz także wcześniejsze nadsyłanie pytań i przesyłanie
opinii, które zaprezentujemy w trakcie spotkania. Pytania i opinie można kierować do 22.03 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W załączeniu przesyłam szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz list dyrektora Muzeum Krakowa Michała Niezabitowskiego, który zaprasza Państwa do podzielenia się swoimi doświadczeniami.
Zachęcamy też do rozpowszechnienia informacji o debacie w swoim środowisku.
Przy tej okazji informujemy o nowym cyklu edukacyjnym Muzeum Krakowa skierowanym do seniorów: Podano do stołu! Krakowskie spotkania kulinarne.
Spotkania na platformie ZOOM rozpoczynają się 17.03. Szczegóły na stronie internetowej:
http://muzeumkrakowa.pl/cykle/podano-do-stolu-krakowskie-spotkania-kulinarne

Pobierz PDF

Pobierz PDF1