Kraków otwarty na turystów

Kraków otwarty na turystów

List Prezydenta Miasta Krakowa do branży turystycznej

W załączeniu przesyłamy list Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego skierowany do przedsiębiorców turystycznych naszego Miasta w związku z problemami branży wywołanymi zagrożeniem epidemiologicznym oraz lękiem przed nim.
W załącznikach do listu znajdą Państwo komunikat znajdujący się na stronach internetowych miasta i w mediach społecznościowych.
Pod linkiem https://we.tl/t-2FXeCRP7iZ możecie Państwo pobrać inne wersje językowe komunikatu.

 

Kraków jest miastem otwartym i bezpiecznym. Miejscem organizacji wielu wydarzeń kulturalnych, biznesowych i sportowych. Wybitna oferta kulturowa naszego miasta przyciąga miliony odwiedzających. Ostatni ranking TRIP Advisor lokuje Kraków wśród 10 najlepszych destynacji turystycznych świata. Bycie liderem zobowiązuje. Nie lekceważymy zagrożenia epidemiologicznego, ale też realnie oceniamy obecną sytuację. Jesteśmy gotowi na przyjęcie naszych gości. Miasto działa bez zakłóceń. W zakresie oferty turystycznej, czekają na Państwa atrakcje turystyczne, hotele, restauracje. Jesteśmy też gotowi aby dbać o Państwa zdrowie i kondycję.

Obecnie nie ma realnego zagrożenia, jednak w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia, macie Państwo możliwość skorzystania z porad i zaleceń podanych w poniższych linkach:

Zapraszamy do naszego miasta!

Pobierz PDF