Magiczny Bal Kół Gospodarczych Krakowa za nami

Magiczny Bal Kół Gospodarczych Krakowa za nami

W pięknych wnętrzach restauracji Hawełka, w sobotę 25 stycznia odbył się wspaniały, magiczny Bal Kół Gospodarczych Krakowa organizowany przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Krakowską Kongregację Kupiecką i Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krak-Business. Gościem honorowym balu był prof. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa. Czarodziejką balu wybrano Bożenę Kozanecką, czarodziejem Macieja Hankusa.

 

Jak każe wieloletnia tradycja prezesi organizacji gospodarczych otwierają bal. Tak było i tym razem. Wstępne przemówienie wygłosił i powitał uczestników oraz specjalnie gorąco prezydenta Jacka Majchrowskiego prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski. Prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek wraz z wiceprezesem Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Grzegorzem Mielnickim gratulowali Krzysztofowi Karczowi, prezesowi Krak-Businessu sukcesu w prowadzeniu własnej firmy PETROSOL Sp. z o.o., która obchodzi w tych dniach jubileusz 15-lecia działalności.

Po krótkiej części oficjalnej rozpoczął się bal. Restauracja Hawełka zadbała o doznania smakowe wszystkich uczestników. Gości bawił zespół Rondo Band, wystąpiła także solistka Joanna Trafas oraz iluzjonista Filip Piestrzeniewicz. Kilka minut po północy wybrano Czarodziejką i Czarodzieja Balu. Tytuły zdobyli Bożena Kozanecka i Maciej Hankus. Najwytrwalsi opuścili gościnne progi Hawełki po wczesnym śniadaniu podanym o godz. 7.


Drukuj